Grandway FHS1D02 преносим и акумулаторни оптичен източник на светлина, 1310/1550nm

  • Размер На Опаковката : 20cm x 12cm x 8cm (7.87in x 4.72in x 3.15in)
  • Тип На Блока : парче
  • Тегло На Опаковката : 1.0kg (2.20lb.)
Наличност: В наличност

SKU: b9868

лв.157.29 лв.146.28

Описание:

FHS1 оптични лазерни източник предлага отлични стабилность и удобоносимость за точно изпитване на оптични влакна.

Един изходен порт осигурява стабилна мощност на лазера за двойна дължина на вълната. Компактно устройство работи или с непрекъснат режим (CW режим) или модулиран режим. Индикатор за ниско ниво на зареждане на батерията напомня на потребителя за замяна на батерията.

Характеристики:

§ Как в един режим, и няколко лазерни режим на разположение

Един изходен интерфейс §

§ Здрав и преносим

§ Функция на автоматично изключване на захранването

§ Интегрирани с непрекъсната функция на вълната на изход, 270Hz, 1 khz и 2 khz бъдат

Спецификация:

Тип

СТАНДАРТЪТ FHS-1D02

СЗХ-1D03

Дължина На Вълната На Изход

1310нм & 1550nm

850nm & 1300 Нм

Вид На Радиатора

LD

Конектор

FC/PC

Стабилност На Изходния

В краткосрочен план (15минут):

Централна Дължина На Вълната

1310±20нм & 1550±20 nm

850±10 nm & 1300±20 nm

Спектрални Ширина

5 нм

Изходна Честота

270Hz, е 1 khz, 2кгц

Изходна Мощност

-5dBm

Точност

±1дБ

Автоматично изключване

Да

Осветление

Да

Работна Температура

От -10 до +50 градуса

Температура На Съхранение

От -20 до +70 градуса

Хранене

Литиево-йонна акумулаторна батерия; 5-волтов AC/DC адаптер

Измерване

115mmL*65mmW*30mmH

Нето Тегло

140г

Стандартни Аксесоари:

Адаптер FC/PC, литиево-йонна батерия, AC/DC, зарядно, чанта, инструкции за експлоатация, протокол от изпитването

Допълнителни Аксесоари:

ФК мъже и жени това LC за LC конектор (модел: HD078)

Настройки:

СК/ЧЛ адаптер, лазер APC стартер

Номер На Модела FHS1D02Търговска Марка Grandway

Етикети: брояч източник, източник на променлив ток, източник играчки, Евтини брояч източник, Най-високо качество източник на променлив ток, Източник доставчици Китай играчки.

Напишете отзив

Рейтинг